Předpokládaná doba doručení:

Pokud objednáte během následujících 3 Hod. 27 Min.: Odeslání následující pracovní den.

SSL

Výběr modelu - Zvolte výrobce

výrobce není v seznamu? zde najdete další výrobce

právu odstoupit od koupě

  1. V dalším textu obdržíte poučení o předpokladech a důsledcích zákonného práva na odstoupení od koupě při objednávkách na zaslání zboží. Smluvní zajištění přesahující přes požadavky zákona s tím nejsou spojena. Zákonné právo odstoupit od koupě se nevztahuje na prodejce.
  2. Výjimky z práva odstoupit od koupě: Ze zákonného práva odstoupit od koupě existují zákonné výjimky (§ 312d odst. 4 německého občanského zákoníku). Nabídky, u kterých je vyloučeno právo odstoupit od koupě a u kterých se na tuto skutečnost chceme odvolat, jsou odpovídajícím způsobem označeny.
Poučení k odstoupení od koupě
Právo odstoupit od koupě

Během čtrnácti dnů máte právo odstoupit od této smlouvy bez uvedení důvodů. Lhůta k odstoupení od koupě činí čtrnáct dnů ode dne, kdy převezmete do svého držení zboží vy nebo vámi určená jiná osoba, která není přepravcem. V případě smlouvy s prodejem několika druhů zboží, které jste objednali v rámci jednotné objednávky a které bylo dodáno odděleně, začíná lhůta k odstoupení od koupě plynout ode dne, kdy převezmete do svého držení poslední zboží vy nebo vámi určená jiná osoba, která není přepravcem. Abyste mohli uplatnit své právo odstoupit od koupě, musíte nám, společnosti

TonerPartner GmbH
Ruhrdeich 10
Kod pocztowy / miejscowość: 45525 Hattingen
Německo
Telefon: 0042 (0)228880642
E-mail: service@tonerpartneri.cz
 
zaslat jednoznačné prohlášení (například dopisem zaslaným poštou, telefonicky, telefaxem nebo e-mailem) o svém rozhodnutí odstoupit od koupě uzavřené touto smlouvou. K tomuto účelu můžete použít přiložený formulář odstoupení od koupě, avšak není to předepsáno. K dodržení lhůty k uplatnění práva na odstoupení od koupě stačí, když sdělení o uplatnění práva na odstoupení od koupě odešlete před uplynutím příslušné lhůty.

Následky odvolání

Jestliže tuto smlouvu odvoláte, jsme povinni vám vrátit všechny platby, které jsme od vás obdrželi, včetně přepravného (s výjimkou dalších nákladů, které mohou vyplynout z toho, že se rozhodnete využít jiný způsob dopravy než námi nabízené, cenově nejvýhodnější standardní dodávky), neprodleně a nejpozději do čtrnácti dnů ode dne, kdy nám bude doručeno vaše sdělení o vašem odstoupení od této smlouvy. K této zpětné úhradě použijeme stejný platební prostředek, který jste využili při původní transakci; to platí s výjimkou případů, kdy s vámi bude výslovně dohodnuto jinak; v žádném případě vám nebudou účtovány žádné náklady této zpětné platby. Zpětnou platbu můžeme odpírat, dokud neobdržíme předmětné zboží zpět nebo dokud nám nepředložíte důkaz, že jste zboží zaslali zpět, podle toho, který okamžik nastane dříve. Vy jste povinni vrátit zboží (zaslat nebo předat) neprodleně a v každém případě nejpozději do čtrnácti dnů ode dne, ve kterém nás budete informovat o svém odstoupení od této smlouvy. Lhůta je dodržena, pokud zboží odešlete před uplynutím stanovené lhůty čtrnácti dnů. My poneseme náklady na zpětnou zásilku zboží. Vy musíte převzít náklady pouze v případě eventuální ztráty hodnoty zboží, pokud lze daný úbytek hodnoty zboží odvodit jako výsledek zacházení, které nebylo nutné k ověření vlastností, charakteru, kvality a způsobu funkce zboží


 
TONERPARTNERI
Hodnocení zákazníků
VYNIKAJíCí
4,91/5,00
5.608
Recenze
„Menu je pochopitelné i pro laika a bleskově tu jde najít požadované zboží. Objednání je taky lehké. Super.“

Proč u nás už nakoupilo více než 1 500 000 zákazníků?

Více než 25 leté zkušenost

Dlouholetá zkušenost a
kompetence od roku 1993

Šifrování SSL

Maximální zabezpečení
Vašich údajů a platby díky
šifrování SSL

3 roky záruky

Poskytujeme vám 3 roky záruky na všechny produkty

Doprava zdarma

do České republiky z 2500 CZK. V opačném případě pouze 131,90 CZK lodní

Odeslání téhož dne

při objednání zboží skladem do 17:00 hod. (Po-Pá; So do 14:00 hod.)

Četné možnosti placení

Zvolte platební metodu, která je pro Vás nejpohodlnější

%
Úspora až 80 %

díky kompatibilním výrobkům úspora až 80 % při 100 % kvalitě tisku

Velký výběr

Náplně do tiskáren a spotřebního materiálu pro vaši tiskárnu

Množstevní sleva až 15 %

2 shodné kompatibilní produkty = 10% sleva
4 shodné kompatibilní produkty = 15% sleva

Upozornění: Všechna uvedená označení a značky jsou registrované obchodní známky příslušných vlastníků.
Uvedené značky zboží na našich webových stránkách slouží výhradně k popisu produktů.
Ceny brutto se rozumí včetně DPH, plus zasilatelské náklady a jsou vyznačeny tučně.
1 * Platí jen pro zboží skaldem | * Výtěžnost odpovídá údajům výrobce při pokrytí cca 5 %